PLETENÁ SÍTA

Drátěná síta se čtvercovými či obdélníkovými oky jsou klasická síta k třídění sypkých materiálů, k odvodňování a filtraci v mnoha odvětvích průmyslu – v těžebním průmyslu, potravinářském, strojírenském, chemickém průmyslu a stavebnictví. Naše nabídka obsahuje standardní typy drátěných sít a kovových tkanin.

Síta s rovným úpletem, s mezivlnou, s dvojitým krepem

Síta jsou vyráběna ve verzi s rovným úpletem, s mezivlnou, s dvojitým krepem (tzv. žebérkové pletivo), se čtvercovými i obdélníkovými otvory. Jsou charakteristická vysokou ostrostí třídění a velkou účinnou plochou. Ze všech druhů drátěných sít mají nejširší uplatnění.

Využitítřídění písku, štěrku, drceného kameniva, uhlí, koksu, strusky a jiných materiálů
Materiályčerná či pružinová ocel, nerezová ocel, pozink
Velikost oka1,0 – 50,0 mm
Průměr drátu0,8 – 6,3 mm
Dodávané rozměryV požadovaných formátech nebo v rolích (role pouze u sít s dráty o průměru do 4 mm). Šířka sít do 2500 mm. Délka sít do 30000 mm.
MontážSíta jsou montována do třídícího zařízení pomocí přítlačných lišt.Síta mohou být napínána v příčném nebo podélném směru.

Síta přelisovaná (jednostranně hladká) - TL

Díky zalisování osnovního a útkového drátu síta, nabývá jeho pracovní povrch na hladkosti a konstrukce oka získává stabilitu. Charakteristikou síta je, kromě hladké pracovní plochy a stabilní konstrukci oka, vysoká efektivita práce spolu s vysokou životností.

Využitítřídění písku štěrku, drceného kameniva, uhlí, koksu, strusky o velké zrnitosti – primární třídění.
Materiályotěruvzdorná pružinová ocel, nerezová pružinová ocel.
Velikost oka12,0 – 120,0 mm
Průměr drátu4,0 – 12,0 mm
Dodávané rozměryŠířka sít do 2000mm. Délka sít na základě požadavku klienta.
MontážSíta jsou montována do třídícího zařízení pomocí přítlačných lišt, síta s falcem jsou napínána pomocí napínacích lišt. Síta mohou být napínána v příčném nebo podélném směru.
VENPRO CZ, s.r.o.
Oldřichovice 738
739 61 Třinec
Email: obchod@venpro-cz.cz
Tel.: +420 602 537 854

člen průmyslové skupiny Progress Industry Group.